background.jpg

V.V. Rockanje

« »
SELECTEER
Geef je nu op 20 , 21 en 22 augustus 2018
De voorbeschouwing
« »

update: Teamindeling JO11, JO9 en JO8

                      Teamindeling JO9 en JO8


Trainingstijden Maandag en Woensdag van 18:15 – 19:15

 

Indeling JO9 - JO8 voor seizoen 2018-2019

           
 

JO9-1

 

JO9-2

 

JO8-1

1

 Finn Riesmeijer

1

 Amjad Abdulghafour

1

 Fes Rijkenbarg

2

 Jasper Eland

2

 Dinant van Luijk

2

 Kasper Bos

3

 Noah van Wersch

3

 Isabelle van Elswijk

3

 Siem Rijkenbarg

4

 Rik Stravers

4

 Maas Balde

4

 Luc van Elswijk

5

 Sep Balde

5

 Marley Bialy

5

 M. El Fikra

6

 Sjors Boks

6

 Milan Oudwater

6

 Owen van Rumpt

7

 Xavi Klok

7

 Mitchel Naaktgeboren

7

 Sem Dijk

8

 Xavi Steen

8

 Sem Breen

8

 Sven Mastenbroek

                                             9 Kayden Bleijenberg

   

Trainer/Leider:      

JO9-1

 

JO9-2

 

JO8-1

Ruben Eland + ……            Kevin Bleijenberg+ …..     …………….

                 Teamindeling JO11-1  en JO11-2


Trainingstijden Maandag en Woensdag van 18:15 – 19:15

 

Indeling JO11-1 – JO11-2 voor seizoen 2018-2019

           
 

JO11-1

 

JO11-2

   

1

 Jan Zayd

1

 Lev Homma

   

2

 Kjell Verburg

2

 Nicole Lobs

   

3

 Milan Steen

3

 Lieke Eland

   

4

 Fygo Broeders

4

 Jordy Naaktgeboren

   

5

 Djovie Wermeester

5

 Dylian Kooistra

   

6

 Bart Vinke

6

 Soukanina El Fikra

   

7

 Mats Tol

7

 Joey van Herp

   

8

 Tygo Elfrink

8

 Noud van Bommel

   

                                             9 Jaydie Wermeester

                                       10 Milan Boer

Trainer/Leider:      

JO11-1                          JO11-2                        

       

……………..                        Peter Naaktgeboren + ……….

              

                                

 

   

 

Pagina terug
Subsponsors:
« »
Webshop voor leden:
Volgende wedstrijd:

Nacompetitie 16 juni 2018

 Vierpolders 1-  Rockanje 1
 
aanvang: 14.30 uur
scheidsrechter: 
assistent : 
assistent : 


Sponsor van de week:
« »
Wedstrijdbal gesponsord door:
« »

Balsponsoren 2017 - 2018:  Aqua Techniek B.V.  Slijterij en Wijnhandel Baldé  Handelskwekerij P.Beukelman  Caravanbedrijf De Duinwei   De Meidoorn "Paviljoen Restaurant"  kleindiervoeders veevoeders kunstmest "De Molen"  Herenkapsalon Hans Waardenburg  Parfumerie La Bourse Plus Slingerland   Toscana Bloemsierkunst  Kees de Slager, bezorgservice voor kip & vlees  Haarstudio Essentials  Repro Voorne, uw lokale print- en kopieerprovider  Rosch Project Services